Kobiece suknie syreny i rybki

Karnawał wciąż jeszcze trwa i z pewnością wybierzemy się jeszcze na jakieś uroczyste przyjęcie, bal karnawałowy lub szaloną zabawę z okazji karnawału w klubie. Do tych karnawałowych zabaw potrzebujemy odpowiednich kreacji, które będą współgrać nie tylko z miejscem, gdzie będziemy się bawić, ale i z naszym typem sylwetki i modnymi trendami karnawałowymi.

Karnawał to także czas studniówek i balów gimnazjalnych. Uczniowie ostatniej klasy liceum i gimnazjum bawią się w tym czasie na eleganckich, stylowych balach. Wśród trendów studniówkowych modne są zarówno krótkie, dziewczęce sukienki o najróżniejszych fasonach, sukienki midi, jak i długie, eleganckie suknie. Na balach studniówkowych królują dziewczęce sukienki bombki, eleganckie sukienki koktajlowe o gorsetowym staniczku i rozszerzonej spódnicy, jak i długie, ładnie opływające sylwetkę suknie. Na karnawałowe bale w szkołach przygotowujemy naszym dzieciom kolorowe przebrania karnawałowe.

Jeśli w okresie karnawału wybieramy się na elegancki bal karnawałowy do stylowej restauracji lub hotelu, warto postarać się o wyjątkową kreację. Wieczorowa sukienka powinna być elegancka i jednocześnie powinna być bardzo kobieca. Najlepiej gdy dodaje nam nieco szyku i wydobywa naszą atrakcyjność i zmysłowość. Koniecznie dobierajmy fason sukienki wieczorowej do naszej figury, gdyż w dobrze dobranej sukience będziemy zawsze wyglądać pięknie.

Do niezwykle stylowych, szykownych i jednocześnie kobiecych sukienek należą wieczorowe kreacje o fasonie syreny i rybki. Sukienka taka jest obcisła w górnej części i na biodrach, a rozszerza się niczym syreni ogon od kolan w dół. Takie sukienki syreny znakomicie podkreślają ładne, szczupłe ramiona, uwydatniają talię, eksponują kobiece biodra i zasłaniają nogi. Z tej racji sukienki takie poleca się kobietom o szerokich, masywnych nogach i wąskiej talii i drobnych ramionach. Pod długą sukienką rybką ukryjemy masywne i nie zawsze idealne nogi, a podkreślimy ładnie talię, biodra i odsłonimy ładne ramiona i biust. W sukience o fasonie syreny pięknie będą się prezentować także szczupłe i wysokie kobiety, którym sukienka ta przyda kobiecości i zmysłowości.