Najmodniejsze sukienki koktajlowe

Każda kobieta ma w szafie przynajmniej kilka sukienek – wieczorową, koktajlową, codzienną i elegancką na szczególne okazje. Szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich panie chętnie zakładają krótkie, zwiewne sukienki, znakomicie podkreślające  i uwydatniające kobiecą urodę, dziewczęcy wdzięk i urok. Sukienki koktajlowe to sukienki krótkie, które zakładamy w wiosenne i letnie popołudnia i wieczory na specjalne okazje. Suknie koktajlowe są zazwyczaj nieco mniej eleganckie od długich sukienek wieczorowych, za to świetnie sprawdzają się jako stroje na wiele okazji.

Wśród sukienek koktajlowych od jakiegoś czasu najpopularniejsze są sukienki o fasonie bombki. Ogromna popularność sukienek bombek, które od kilku sezonów królują wśród damskich sukienek, wynika chyba z ich uniwersalności. Znakomicie  wyglądają w nich młode dziewczęta, nastolatki, jaki i dojrzałe kobiety. Dodają one każdej kobiecie delikatnego wdzięku i uroku. Sukienki bombki można z powodzeniem założyć zarówno na uroczystość weselną, na oficjalny bankiet, na każde letnie i wiosenne przyjęcie. Bombki zdominowały od jakiegoś czasu także bale studniówkowe i gimnazjalne i nic dziwnego – chyba żaden fason sukienki nie pasuje tak dobrze do urody dziewcząt i nastolatek.

Wśród sukienek koktajlowych zawsze popularne są także ładne sukienki ołówkowe, eksponujące kobiece kształty. Sukienki ołówkowe ładnie opływające sylwetkę kobiecą z pewnością pozwolą każdej kobiecie czuć się pięknie i zmysłowo. Sukienki te są także niezwykle uniwersalne, pasują w zasadzie do każdego typu sylwetki kobiecej, a szczególnie dobrze wyglądają na paniach o proporcjonalnych, kobiecych kształtach.

Niezwykle kobieco prezentują się także sukienki koktajlowe o dłuższej i szerokiej spódnicy. Są one mniej eleganckie od sukienek ołówkowych, a w zamian dodają każdej kobiecie nonszalanckiego luzu i swobody. Sukienki koktajlowe mają zazwyczaj intensywne, soczyste kolory, świetnie współgrające z wiosenną i letnią aurą. Kolor sukienki warto dobrać do typu urody i karnacji. Pamiętajmy także o tym, by dobierać fason sukienki do typu sylwetki, a dzięki temu znakomicie ukryjemy niedoskonałości naszej figury, a podkreślimy jej atuty.