Romantyczna sukienka walentynkowa

W walentynki, Dzień Zakochanych, które obchodzimy 14 lutego, nie tylko obdarowujemy się prezentami, walentynkami, kwiatami, czekoladkami, ale często wychodzimy gdzieś razem – do kina, na romantyczną kolację, na koncert. Często wiele par je w domu wspólną, romantyczną kolację przy świecach, winie i delikatnej muzyce. Warto na tę wyjątkową okazję założyć wyjątkową, piękną suknię, którą zachwycimy naszego ukochanego i w której będziemy czuć się atrakcyjnie i pięknie.

Oczywiście walentynkowa sukienka jest zazwyczaj czerwona. Zmysłowa, seksowna, ale i romantyczna i elegancka sukienka będzie idealnie współgrać z nastrojem walentynkowej kolacji przy świecach. Czerwień pasuje w zasadzie do każdego typu urody, śmiało możemy zatem założyć zmysłową, czerwoną sukienkę. Oczywiście fason i długość sukienki dobieramy do figury tak, by ukryć niedoskonałości naszej sylwetki, a wyeksponować jej atuty. Kobiety o ładnej, proporcjonalnej sylwetce mogą założyć obcisłą, ładnie eksponującą talię i biodra sukienkę ołówkową i sukienkę tubę. Jeśli chcemy zamaskować zbyt wystający brzuszek lub szerokie biodra z powodzeniem możemy założyć czerwoną sukienkę tunikę, która ładnie wyeksponuje biust, ramiona i szyję i zakryje środkową partię naszej sylwetki. Niezwykle modne obecnie sukienki z szerszymi rękawami i odsłoniętymi plecami lub z opadającym na ramiona dekoltem lub z sukienka na jedno ramię. Ładnie i niezwykle prezentują się także kreacje z szalowym dekoltem.

Sukienka na walentynki nie musi być oczywiście czerwona, warto jednak, by była zmysłowa, delikatna i by podkreślała nasz kobiecy wdzięk i czar. Ładnie będziemy wyglądać w małej czarnej, pokrytej koronką lub w delikatnie połyskującej grafitowej, srebrnej lub kobaltowej sukience ołówkowej. Jeśli chcemy podkreślić nasz dziewczęcy urok i romantyczną subtelność, możemy zdecydować się na bardzo dziewczęcą sukienkę bombkę lub sukienkę o fasonie litery A. Znakomicie prezentują się także sukienki obcisłe w górnej części, o gorsetowym staniczku i spódnicy, na której z materiału upięte są róże. Do takiej kreacji kreacji obowiązkowo zakładamy szpilki i ładną, delikatną biżuterię.